SunLiner Polska

ul. Hawajska 12 lok. 12

02-776 Warszawa

Poland

 
SunLiner

Farmy PV na gruncie

Firma Sunliner posiada duże doświadczenie w budowie dużych Farm fotowoltaicznych.

W Polsce w ostatnich latach coraz więcej inwestorów jest zainteresowanych budową dużych, (powyżej 0,5 MW), instalacji naziemnych w celu komercyjnej odsprzedaży energii elektrycznej.

 

To coraz bardziej opłacalne przedsięwzięcie i zarazem na etapie przygotowań, skomplikowany proces inwestycyjny wymagający fachowego doradztwa oraz współpracy ze specjalistami pomagającymi w jego przeprowadzeniu od fazy uzyskania tzw. Decyzji Środowiskowej i Warunków Zabudowy, poprzez uzyskanie Warunków Przyłączenia instalacji do sieci, aż do wydania Zezwolenia Budowlanego i Certyfikatu Prezesa URE dopuszczającego inwestycję do aukcji energii OZE i uzyskania koncesji na jej sprzedaż.

 

Na każdym z tych etapów doradcy Sunlinera służą swoją pomocą oraz wiedzą fachową. Przeprowadzamy cały proces inwestycyjny od fazy koncepcji aż po budowę pod klucz instalacji PV i późniejszego monitorowania jej pracy.

Po to aby przez wiele dziesięcioleci cieszyć się z pracy i czerpać zyski z Farm fotowoltaicznych, na etapie przygotowań oraz budowy, trzeba współpracować z najlepszymi a do takich należy Firma Sunliner, mogąca poszczycić się 13 letnim doświadczeniem i współpracą z najlepszymi z terenu całej Europy.