SunLiner Polska

ul. Hawajska 12 lok. 12

02-776 Warszawa

Poland

 
SunLiner

Fotowoltaika dla firm

   Firma Sunliner specjalizuje się w budowie dużych instalacji dachowych dla Firm. Swoje doświadczenie, na przestrzeni 13 lat, zdobywaliśmy w takich krajach jak Niemcy, Austria, Belgia, Holandia, Wielka Brytania i wielu innych. Zaufali nam tacy potentaci jak: Mercedes, Shell, Skania, Jumbo i wielu innych.

 

 Nasze realizacje cechuje najwyższa jakość wykonania oraz dbałość o każdy szczegół istotny dla funkcjonalności i estetyki instalacji.

 

 Projektując instalacje PV, sporządzamy bilanse energii a także symulacje energetycznych i finansowych korzyści wynikających z budowy własnej elektrowni słonecznej. Dla instalacji powyżej 50 KW, przygotowujemy Wnioski i pomagamy w uzyskaniu Warunków Przyłączenia. Wykonujemy Projekty Budowlane oraz współpracujemy z inwestorami przy uzyskaniu niezbędnych zezwoleń. Dla każdej instalacji dobieramy najlepsze podzespoły i elementy konstrukcyjne, sporządzamy odrębny, negocjowany z klientem kosztorys, uwzględniający indywidualne życzenia oraz warunki.

 

Stosowane przez nas konstrukcje dla dachów płaskich w żadnym miejscu nie ingerują w pokrycie dachowe, wykorzystując zasadę tzw. „rakiety śnieżnej”, przez co ich położenie na dachach miękkich i membranowych nie jest związane z ryzykiem ryzyka utraty gwarancji na konstrukcję dachową obiektu.

 

Po wykonaniu instalacji monitorujemy jej pracę oraz dokonujemy stosownych, okresowych przeglądów.

 

Współpraca z Firmą Sunliner, gwarantuje pełną satysfakcję z przeprowadzenia procesu inwestycyjnego oraz niezawodność pracy instalacji przez wiele lat.