O nas

Ponad 10 lat doświadczenia w branży OZE

SUNLINER jest niezależną firmą wykonawczą pochodzącą z Warszawy, działającą już od ponad 10 lat na rynku w Europie i w Polsce. Wykonaliśmy instalacje fotowoltaiczne w tysiącach egzemplarzy, o łącznej mocy kilkudziesięciu MW, zbudowanych w takich krajach jak Niemcy, Austria, Holandia, Belgia, Wielka Brytania i Polska. Wykonujemy więc projekty nie tylko dla właścicieli domów w Warszawie, ale również dla europejskich inwestorów firmowych.

Bazując na doświadczeniu oraz branżowej wiedzy z zakresu systemów energii elektrycznej, stale doskonalimy nasze metody pracy i dostarczamy innowacyjne rozwiązania technologiczne.

w czym specjalizuje się SunLiner?

To fotowoltaika dla domu i dla firm, zarówno na dużą skalę, jak i na mniejszą. W swojej ofercie posiada pełną paletę rozwiązań, od małych instalacji przydomowych aż po komercyjne farmy, gdzie montuje się duże systemy.

Oferta SUNLINER jest ofertą kompleksową, obejmującą nie tylko montaż paneli fotowoltaicznych, ale również zaprojektowanie systemu we współpracy z inwestorem, profesjonalne doradztwo oraz dobór odpowiednich podzespołów. Dodatkowo, świadczona jest pomoc w uzyskaniu niezbędnych zezwoleń i wsparcia finansowego. SUNLINER działa aż po budowę pod klucz na dachu lub na gruncie.

fotowoltaika dla domu

Doskonały sposób na redukcję bądź całkowite pokrycie kosztów użytkowania energii elektrycznej poprzez wykorzystanie źródła energii odnawialnej. W naszej ofercie znajduje się precyzyjnie dobrana fotowoltaika dla domu – możliwa jest instalacja paneli na dachu bądź na gruncie. Dopasujemy instalację do indywidualnego zapotrzebowania gospodarstwa na energię, które wyliczymy przed wykonaniem projektu i wyborem odpowiednich paneli. Postaw na ekologiczne rozwiązanie technologiczne i mniejsze rachunki za prąd!

fotowoltaika dla firm

Działamy nie tylko na obszarach przydomowych, ale również na bardzo dużych powierzchniach. Fotowoltaika dla firm również leży w zakresie naszych usług – zaufało już nam wielu międzynarodowych klientów. Jesteśmy w stanie stworzyć kompletne rozwiązanie technologiczne dla siedzib przedsiębiorstw oraz hal przemysłowych, by przyczynić się do znacznej redukcji kosztów ich utrzymania. Po wykonanym montażu możemy zajmować się również okresowym serwisem instalacji, by zapewnić jej bezawaryjność i bezpieczeństwo działania.

farmy fotowoltaiczne

Służąc fachowym doradztwem i dzieląc się swoim wieloletnim doświadczeniem w branży wykorzystywania energii odnawialnych, świadczymy usługi projektowania oraz montażu farm fotowoltaicznych naziemnych. Ich celem jest komercyjne pozyskiwanie energii. Udzielamy pomocy w uzyskaniu niezbędnych pozwoleń, a także profesjonalnie dobieramy materiały do instalacji, by pracowała jak najbardziej wydajnie. W zakresie naszych działań leży kompleksowa obsługa – od projektu, przez montaż paneli, aż po regularny serwis.

stawiamy na jakość

Cechami naszych instalacji są przede wszystkim perfekcyjna jakość wykonania.

SunLiner to najwyższa klasa materiałów użytych do realizacji ich podzespołów i komponentów. To wszystko gwarantuje naszym klientom, że zamontowane przez nas panele będą pracować bezproblemowo i pomagać w oszczędzaniu na energii elektrycznej nawet przez dziesiątki lat.

współpracowali z nami